Menu

O firmie

Zajmujemy się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami mieszkalnymi i biurowymi. Doświadczenia zdobywaliśmy w kraju i za granicą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać o każdy budynek bez względu na jego wiek, standard i stopień zaawansowania technicznego.

Zatrudniamy stały zespół – tylko na umowę o pracę. Stosujemy procedury kontrolujące pracę wszystkich służb serwisowych obsługujących nieruchomość.

Za każdą nieruchomość odpowiada konkretny zespół ludzi (zarządca nieruchomości, administrator, księgowa oraz personel techniczny), co gwarantuje pełną odpowiedzialność i zapewnia łatwy kontakt oraz dobrą komunikację z mieszkańcami.

Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia informatyczne oraz sprawdzone metody usprawniające obsługę nieruchomości i komunikację z mieszkańcami.

Nasi pracownicy mogą pochwalić się znaczącym dorobkiem publicystycznym i szkoleniowym w zakresie zarządzania i księgowości wspólnot mieszkaniowych.

Posiadamy polisę OC w zakresie zarządzania nieruchomościami na kwotę 3 mln złotych.

Specjalizujemy się w obsłudze nowych budynków apartamentowych oraz wielobudynkowych osiedli mieszkaniowych. Mamy doświadczenie w obsłudze takich obiektów od momentu ich zasiedlania, poprzez organizację formalno-prawną nowopowstałej Wspólnoty Mieszkaniowej, organizację pierwszego - tak istotnego dla nowej Wspólnoty - zebrania właścicieli lokali, a także zapewnienie pełnej obsługi serwisowej nieruchomości.

Obsługujemy nieruchomości z rynku wtórnego, a także współpracujemy z firmami deweloperskimi. Rozumiemy i potrafimy pogodzić interes nabywców lokali oraz deweloperów i sprawiamy, że etapy oddawania do użytkowania, sprzedaży lokali oraz powstawania wspólnoty mieszkaniowej są przeprowadzane sprawnie.

Sprawdź nasze referencje